menu Logo
menu
x

Biorąc pod uwagę aktualne możliwości technologiczne i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Mak Dom Holding S.A. wprowadził możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych bez konieczności spotykania się w biurze. Poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków, które pokażą Państwu jak w łatwy sposób dokonać zakupu mieszkania za pośrednictwem dostępnych kanałów on-line:


1. Jeżeli wybrałeś na podstronie naszego serwisu www interesujące Cię mieszkanie, zapytaj naszego Doradcę o:
· aktualne ceny interesujących Cię mieszkań oznaczonych jako ,,wolne’’
· warunki zakupu takie jak szablony umów, standard wykonania, Prospekt Informacyjny oraz harmonogram wpłat
· możliwość wydłużenia terminu zapłaty raty pochodzącej z kredytu.


2. Jeżeli nie możesz przyjechać na teren inwestycji, poproś Doradcę, aby przesłał aktualne zdjęcia pokazujące zaawansowanie prac budowlanych.


3. W przypadku dodatkowych pytań – bądź z nami w kontakcie za pośrednictwem adresu mail: poznan@makdom.pl lub zadzwoń pod nr tel.: 61 671 11 77.


4. Jeżeli będziesz zdecydowany na zakup wybranego mieszkania – poproś o przesłanie w formie elektronicznej wypełnionej umowy rezerwacji.


5. Podpisz umowę rezerwacyjną i prześlij Opiekunowi jej skan lub zdjęcie. Jeśli nie masz dostępu do drukarki to prześlemy Ci umowę pocztą tradycyjną.


6. Prześlij potwierdzenie dokonania przelewu opłaty rezerwacyjnej.


7. W ramach wskazanego w umowie rezerwacyjnej terminu zawarcia umowy deweloperskiej prześlemy wcześniej jej wzór drogą mailową.


8. Następnie ustalmy dogodny dla obu stron termin podpisania umowy deweloperskiej w kancelarii notarialnej.


To takie proste! Nie czekaj, tylko już dziś zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie!


Pokaż więcej
tło
zdjęcie
ikona 05. 09. 2019

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

21-22.09 | MTP | HALA NR 3

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska A10 w hali MTP. Zaprezentujemy naszą nową inwestycję „Nowy Sołacz Mak Dom” zlokalizowaną przy ul. Drzymały w Poznaniu, zaraz przy Parku Wodziczki. Będziemy na Państwa czekać w sobotę w godzinach 10-17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10-16.00. Do zobaczenia!

Pokaż więcej
tło
zdjęcie
ikona 04. 09. 2019

DRZWI OTWARTE

28.09.2019

Serdecznie zapraszamy Państwa na Drzwi Otwarte do biura sprzedaży mieszkań przy ul. Rembertowskiej 17A/5 w Poznaniu w godzinach 10-15.00. Przedstawimy Państwu szczegółowe informacje na temat naszej nowej inwestycji „Nowy Sołacz Mak Dom”. Pokażemy Państwu foldery, wizualizacje i wręczymy rzuty mieszkań. Zapraszamy!

Pokaż więcej
tło
zdjęcie
ikona 28. 02. 2019

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

2-3.03 | MTP | HALA NR 3

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska targowego o nr A10 w terminie 2 i 3 marca, hala MTP w Poznaniu. Z wielką radością i przyjemnością zaprezentujemy Państwu nie tylko inwestycję Rembertowska Park II ale również przedstawimy nowy projekt mieszkaniowy „Nowy Sołacz Mak Dom” zlokalizowany przy ul. Drzymały w Poznaniu. Do zobaczenia!

Pokaż więcej
tło
zdjęcie
ikona 27. 02. 2019

TARGI MIESZKANIOWE

28-29 PAŹDZIERNIKA, MTP

Myślisz o kupnie własnego m? Nie masz ochoty jeździć po całym mieście i sprawdzać ofert? Nie łam się! Jest dla Ciebie rozwiązanie Odwiedź Targi Domów i Mieszkań, które odbędą się już w 9 i 10 września! Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko A10. Do zobaczenia.

Pokaż więcej
tło
zdjęcie
ikona 27. 02. 2019

DRZWI OTWARTE

9 MARCA 2019 R.

Dzień dobry, zapraszamy Państwa serdecznie na Drzwi Otwarte, które odbędą się 9 marca tj. w sobotę w godzinach 10-15.00. Będziemy na Państwa czekali w biurze sprzedaży znajdującym się przy ul. Rembertowskiej 17A/5 w Poznaniu. Przedstawimy Państwu ofertę w ramach inwestycji „Rembertowska Park II” oraz pokażemy mieszkania. Zaprezentujemy Państwu również, za pomocą materiałów reklamowych, naszą nową inwestycję tj. „Nowy Sołacz” znajdującą się przy ul. Drzymały w Poznaniu. Do zobaczenia! 

Pokaż więcej