menu Logo
menu
x
Nowa, kameralna inwestycja Mak Dom przy ul. Drzymały w Poznaniu jest położona w dzielnicy Sołacz, która należy do jednych z najbardziej wyjątkowych i atrakcyjnych terenów zielonych w Poznaniu. To propozycja dla osób ceniących sobie bliskość centrum, przywiązujących zarazem dużą wagę do spokoju i dostępności miejsc spacerowych. Obecnie jest to dzielnica willowa, w której przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych i willi.
huśtawka

PARK W SĄSIEDZTWIE


Tuż między Aleją Wielkopolską, a doliną Bogdanki znajduje się zielony obiekt, który uraczy niejednego spacerowicza. Mowa o Parku Wodziczki. Wśród klonów, lip i dębów możemy wybrać się na spacer z pociechami lub zorganizować piknik na świeżym powietrzu i oddać się lekturze na pobliskiej ławce. W 2018 roku powstały tu dwa place zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Każdy z nich przeznaczony jest dla innej grupy wiekowej. Ten dla najmłodszych jest ogrodzony, potem jest plac dla nieco większych dzieci i trzeci z urządzeniami do ćwiczeń na powietrzu.


Należy też wspomnieć o znanych poznaniakom restauracjach zlokalizowanych w Parku Sołackim, przy Alei Wielkopolskiej oraz Placu Spiski bo to wyjątkowe miejsca . Nastrojowe, eleganckie wnętrza i piękne otoczenie nadają każdej spędzonej tam chwili niezapomniany charakter.

ławka
park
wodziczki
liście
park
sołacki
zjeżdzalnia
dwa
place zabaw
w pobliżu
siłownia
siłownia
zewnętrzna
w pobliżu

dla najmłodszych:

dla najmłodszych:

żłobek
clock

5 min

przedszkole
clock

3 min

szkoła
clock

1 min

Plac zabaw
clock

5 min

PARK W SĄSIEDZTWIE

Lokalizacja inwestycji oferuje ścieżki rowerowe prowadzące od Parku Wodziczki do kąpielisk Rusałka, Strzeszynek i Jeziora Kierskiego.

PARK W SĄSIEDZTWIE

Lokalizacja inwestycji oferuje ścieżki rowerowe prowadzące od Parku Wodziczki do kąpielisk Rusałka, Strzeszynek i Jeziora Kierskiego.USŁUGI W POBLIŻU

Wokół ul. Drzymały znajduje się doskonała infrastruktura gastronomiczna i handlowa. Duży wybór kawiarni oraz restauracji sprawia, że to jedno z najbardziej ulubionych miejsc wypoczynku dla Poznaniaków. Są tu również lokalne sklepiki, markety oraz targowisko. Lokalizacja ta oferuje dostęp do żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowej, przychodni oraz kościoła.

sklep

lokalny sklep

7 min
koszyk

market

11 min
kawa

kawiarnie

4 min
apteka

przychodnia

11 min